Strona główna   Kontakt   Biuro Reklamy   Reklama Poznań

Reklama Poznań

Książka adresowa

Antoni Malinowski

Antoni Malinowski
Dyrektor Biura Reklamy
+48 502 499 908
antoni.malinowski@polskapress.pl

Mirosława Jankowska

Mirosława Jankowska
Kierownik Sprzedaży Reklamy
+48 502 499 768
miroslawa.jankowska@polskapress.pl

Ewa Purgiel

Ewa Purgiel
Kierownik Sprzedaży Reklamy - oddziały terenowe
+48 502 499 751
ewa.purgiel@polskapress.pl

Grażyna Kaczmarek

Grażyna Kaczmarek
Kierownik Sprzedaży Reklamy - oddziały terenowe
+48 502 499 355
grazyna.kaczmarek@polskapress.pl

Renata Iwachów

Renata Iwachów
Kierownik Sprzedaży Internetu - serwisy informacyjne i tematyczne
+48 502 499 758
renata.iwachow@polskapress.pl

Agnieszka Świątkowska

Agnieszka Świątkowska
Kierownik Sprzedaży Reklamy - oddziały terenowe
+48 502 499 490
agnieszka.swiatkowska@polskapress.pl

Renata Iwachów

Renata Iwachów
Kierownik Sprzedaży Internetu - serwisy informacyjne i tematyczne
+48 502 499 758
renata.iwachow@polskapress.pl

Adam Jabłoński

Adam Jabłoński
Kierownik Sprzedaży Internetu - serwisy ogłoszeniowe
+48 502 499 775
adam.jablonski@polskapress.pl

 
Wyświetl większą mapę

Dane teleadresowe

ul. Grunwaldzka 19
60-782 Poznań
+48 61 869 41 96
+48 61 869 41 90

reklama_glos@polskapress.pl

Oddziały

Imię i nazwisko Telefon Telefon kom. E-mail Rejon
Krystyna Jakuć +48672122067 +48502499209 krystyna.jakuć@polskapress.pl Piła
Magdalena Stankiewicz +48672122067 +48797607925 magdalena.stankiewicz@polskapress.pl Piła
Sylwia Tyrakowska +48672820202 +48502499778 sylwia.tyrakowska@polskapress.pl Chodzież
Beata Mitręga +48957485303 +48514800945 beata.mitrega@polskapress.pl Międzychód
Izabela Jankowiak +48612960032 +48514800943 izabela.jankowiak@polskapress.pl Oborniki
Karolina Gendra +48612926077 +48797607920 karolina.gendera@polskapress.pl Szamotuły
Karina Spychalska +48672628283 +48797607924 karina.spychalska@polskapress.pl Wągrowiec
Marta Lewandowska +48682628283 +48514800958 marta.lewandowska@polskapress.pl Wągrowiec
Małgorzata Janicka +48627575566 +48797607922 malgorzata.janicka@polskapress.pl Kalisz
Paulina Radziejewska +48627575566 +48502499754 paulina.radziejewska@polskpress.pl Kalisz
Ewa Rutkowska +48627424008 +48797607923 ewa.rutkowska@polskapress.pl Pleszew
Natalia Czuba +48627425825 +48514800944 natalia.czuba@polskapress.pl Pleszew
Natalia Kaszuba +48627253600 +48797607919 natalia.kaszuba@polskapress.pl Krotoszyn
Natalia Zaleśkiewicz +48612830780 +48514800950 natalia.zaleskiewicz@polskapress.pl Śrem
Sylwia Zalaszewska +48614263986 +48797607921 sylwia.zalaszewska@polskapress.pl Gniezno
Iwona Ogórkiewicz +48614243636 +48502499738 iwona.ogorkiewicz@polskapress.pl Gniezno