Strona główna   Kontakt   Biuro Reklamy   Reklama Lublin

Reklama Lublin

Książka adresowa

Dariusz Topyła

Dariusz Topyła
Dyrektor Biura Reklamy
+48 514 800 874
d.topyla@kurierlubelski.pl

Aneta Świderska

Aneta Świderska
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży Reklamy
+48 696 066 142
a.swiderska@kurierlubelski.pl

Agnieszka Podgajna

Agnieszka Podgajna
Specjalista ds. Sprzedaży Reklamy
+48 696 066 143
a.podgajna@kurierlubelski.pl

Anna Hryhorczuk

Anna Hryhorczuk
Specjalista ds. Sprzedaży Reklamy
+48 604 464 850
a.hryhorczuk@kurierlubelski.pl

Andrzej Żyśko

Andrzej Żyśko
Specjalista ds. Sprzedaży Reklamy
+48 601 261 850
a.zysko@kurierlubelski.pl

Henryk Sanecki

Henryk Sanecki
Specjalista ds. Sprzedaży Reklamy
+48 601 346 600
h.sanecki@kurierlubelski.pl

Małgorzata Garbacik

Małgorzata Garbacik
Specjalista ds. Sprzedaży Reklamy
+48 81 446 28 02
m.garbacik@kurierlubelski.pl

Mariola Grymuza

Mariola Grymuza
Specjalista ds. Sprzedaży Reklamy
+48 668 108 741
m.grymuza@kurierlubelski.pl

Hanna Bednarzewska

Hanna Bednarzewska
Specjalista ds. Sprzedaży Reklamy
+48 696 066 131
h.bednarzewska@kurierlubelski.pl

Jolanta Masiewicz

Jolanta Masiewicz
Specjalista ds. Sprzedaży Reklamy
+48 696 066 128
j.masiewicz@kurierlubelski.pl

Agnieszka Dados

Agnieszka Dados
Specjalista ds. Sprzedaży Reklamy
+48 696 066 117
a.dados@kurierlubelski.pl

Agnieszka Podgajna

Agnieszka Podgajna
Specjalista ds. Sprzedaży Internetu - serwisy informacyjne i tematyczne
+48 696 066 143
agnieszka.podgajna@polskapress.pl

Eliza Słoma Górska

Eliza Słoma Górska
Z-ca Dyrektora Sprzedaży Internetu - serwisy ogłoszeniowe
+48 502 499 087
eliza.sloma@polskapress.pl

Agnieszka Dados

Agnieszka Dados
Specjalista ds. reklamy
+48 81 446 28 58
agnieszka.dados@polskapress.pl

 
Wyświetl większą mapę

Dane teleadresowe

ul. Krakowskie Przedmieście 10
20-002 Lublin
+48 81 446 28 50

reklama@kurierlubelski.pl

Oddziały

Imię i nazwisko Telefon Telefon kom. E-mail Rejon
Jolanta Masiewicz +48 82 565 79 14 +48 696 066 128 j.masiewicz@kurierlubelski.pl Chełm
Hanna Bednarzewska +48 81 887 31 31 +48 696 066 131 h.bednarzewska@kurierlubelski.pl Puławy