Strona główna   Kontakt   Biuro Reklamy   Reklama Lublin

Reklama Lublin

Książka adresowa

Dariusz Topyła

Dariusz Topyła
Dyrektor Biura Reklamy
+48 514 800 874
dariusz.topyla@polskapress.pl

Magdalena Chruścik

Magdalena Chruścik
specjalista ds. reklamy
+48 504 046 842
magdalena.chruscik@polskapress.pl

Sebastian Czajkowski

Sebastian Czajkowski
specjalista ds. reklamy
+48 503 138 578
sebastian.czajkowski@polskapress.pl

Agnieszka Dados

Agnieszka Dados
specjalista ds. reklamy
+48 696 066 117
agnieszka.dados@polskapress.pl

Mariola Grymuza

Mariola Grymuza
specjalista ds. reklamy
+48 668 108 741
mariola.grymuza@polskapress.pl

Piotr Karczmarczyk

Piotr Karczmarczyk
specjalista ds. reklamy
+48 696 066 143
piotr.karczmarczyk@polskapress.pl

Andrzej Żyśko

Andrzej Żyśko
specjalista ds. reklamy
+48 601 261 850
andrzej.zysko@polskapress.pl

Dariusz Topyła

Dariusz Topyła
Dyrektor Biura Reklamy
+48 514 800 874
dariusz.topyla@polskapress.pl

Magdalena Chruścik

Magdalena Chruścik
specjalista ds. reklamy
+48 504 046 842
magdalena.chruscik@polskapress.pl

Sebastian Czajkowski

Sebastian Czajkowski
specjalista ds. reklamy
+48 503 138 578
sebastian.czajkowski@polskapress.pl

Agnieszka Dados

Agnieszka Dados
specjalista ds. reklamy
+48 696 066 117
agnieszka.dados@polskapress.pl

Mariola Grymuza

Mariola Grymuza
specjalista ds. reklamy
+48 668 108 741
mariola.grymuza@polskapress.pl

Piotr Karczmarczyk

Piotr Karczmarczyk
specjalista ds. reklamy
+48 696 066 143
piotr.karczmarczyk@polskapress.pl

Andrzej Żyśko

Andrzej Żyśko
specjalista ds. reklamy
+48 601 261 850
andrzej.zysko@polskapress.pl

 
Wyświetl większą mapę

Dane teleadresowe

ul. Krakowskie Przedmieście 10
20-002 Lublin
+48 81 446 28 50

reklama@kurierlubelski.pl

Oddziały

Imię i nazwisko Telefon Telefon kom. E-mail Rejon
Jolanta Masiewicz - +48 696 066 128 jolanta.masiewicz@polskapress.pl Chełm
Hanna Bednarzewska +48 81 887 31 31 +48 696 066 121 hanna.bednarzewska@polskapress.pl Puławy