Strona główna   Kontakt   Biuro Reklamy   Reklama Łódź

Reklama Łódź

Książka adresowa

Michał Frontczak

Michał Frontczak
Dyrektor Biura Reklamy
+48 502 499 152
michal.frontczak@polskapress.pl

Natalia Kostrzewa

Natalia Kostrzewa
Z-ca Dyrektora Biura Reklamy
+48 509 664 825
natalia.kostrzewa@polskapress.pl

Piotr	 Lachman

Piotr Lachman
Kierownik Sprzedaży Reklamy
+48 502 499 705
piotr.lachman@polskapress.pl

Aleksander Makowski

Aleksander Makowski
Kierownik Działu Kreatywnego
+48 502 499 350
aleksander.makowski@polskapress.pl

Magdalena Śliwińska

Magdalena Śliwińska
Kierownik Działu Ogłoszeń
+48 502 499 114
magdalena.sliwinska@polskapress.pl

Aleksandra Gos

Aleksandra Gos
Kierownik Sprzedaży Reklamy - Nasze Miasto
+48 698 635 626
aleksandra.gos@polskapress.pl

Kamila Łuczyńska

Kamila Łuczyńska
Kierownik Sprzedaży Internetu - serwisy informacyjne i tematyczne
+48 502 499 149
k.luczynska@dziennik.lodz.pl

 
Wyświetl większą mapę

Dane teleadresowe

Skorupki 17/19
92-530 Łódź
+48 42 665 94 01
+48 42 665 94 03

reklama.lodz@polskapress.pl

Oddziały

Imię i nazwisko Telefon Telefon kom. E-mail Rejon
Iwona Rykalska +48468333093 +48698635603 iwona.rykalska@polskapress.pl Skierniewice, Łowicz, Rawa Mazowiecka
Dorota Rychłowska +48438225729 +48502499143 dorota.rychlowska@polskapress.pl Sieradz, Zduńska Wola, Łask
Anna Buda +48446495022 +48797600743 anna.buda@polskapress.pl Piotrków Tryb., Bełchatów, Radomsko, Tomaszów Maz.
Małgorzata Słupianek +48438430730 +48514800836 malgorzata.slupianek@polskapress.pl Wieluń, Wieruszów, Pajęczno
Wioletta Pawlak +48247218830 - wioletta.pawlak@polskapress.pl Kutno, Łęczyca
Bożena Biegarczyk +48446495022 +48698635623 bozena.biegarczyk@polskapress.pl Piotrków Trybunalski