Strona główna   Kontakt   Biuro Reklamy   Reklama Kraków

Reklama Kraków

Książka adresowa

Szymon Zieliński

Szymon Zieliński
Dyrektor Biura Reklamy
+ 48 12 688 84 03
szymon.zielinski@polskapress.pl

Dorota Badocha

Dorota Badocha
Z-ca Dyrektora Biura Reklamy
+48 502 499 951
dorota.badocha@polskapress.pl

Barbara Ziajka

Barbara Ziajka
Product Manager (Gazeta Krakowska, naszemiasto.pl, Dziennik Polski)
+48 725 252 360
barbara.ziajka@polskapress.pl

Aneta Jaguś

Aneta Jaguś
Kierownik Działu Ogłoszeń
+48 508 262 684
aneta.jagus@polskapress.pl

Monika Mrozowicz

Monika Mrozowicz
Kierownik Działu Projektów Specjalnych
+48 698 635 649
monika.mrozowicz@polskapress.pl

Przemysław Tomasik

Przemysław Tomasik
Kierownik Sprzedaży Reklamy Tarnów
+48 502 499 201
przemyslaw.tomasik@polskapress.pl

Iwona Potoniec

Iwona Potoniec
Kierownik Biura Reklamy ds. Terenów
+48 509 428 191
iwona.potoniec@polskapress.pl

Jowita Surma

Jowita Surma
Specjalista ds. Reklamy – Podhale
+48 502 323 010
jowita.surma@polskapress.pl

Janusz Sieńko

Janusz Sieńko
Kierownik Działu Projektów Specjalnych
+48 502 499 292
janusz.sienko@polskapress.pl

Agnieszka Bednarska

Agnieszka Bednarska
Kierownik Działu Fakturowania i Rozliczeń
+ 48 503 078 337
agnieszka.bednarska@polskapress.pl

Anna Łasak

Anna Łasak
Kierownik Biura
+48 797 607 874
anna.lasak@polskapress.pl

Justyna Woźnica

Justyna Woźnica
Kierownik Zespołu Handlowego
+48 502 499 957
justyna.woznica@polskapress.pl

Justyna Hernas

Justyna Hernas
Kierownik Zespołu Sprzedaży/Internet
+48 502 499 878
justyna.hernas@polskapress.pl

Beata Wiszniewska

Beata Wiszniewska
Z-ca Kierownika ds. Reklamy Internetowej
+48 509 428 181
beata.wiszniewska@polskapress.pl

 
Wyświetl większą mapę

Dane teleadresowe

al. Pokoju 3
31-548 Kraków
+48 12 688 81 00
+48 12 688 84 09

reklama.krakow@polskapress.pl

Oddziały

Imię i nazwisko Telefon Telefon kom. E-mail Rejon
Łukasz Zarzycki +48 32 624 01 77 +48 501 098 782 lukasz.zarzycki@polskapress.pl Chrzanów
Dorota Kosiba +48 18 353 04 91 +48 502 499 223 dorota.kosiba@polskapress.pl Gorlice
Aneta Jaguś +48 12 421 94 10 +48 508 262 684 aneta.jagus@dziennik.krakow.pl Kraków
Monika Głuszczuk +48 18 449 66 30,35,36 +48 665 630 313 monika.gluszczuk@polskapress.pl Nowy Sącz
Przemysław Tomasik +48 14 631 94 24 +48 502 499 201 przemyslaw.tomasik@polskapress.pl Tarnów
Monika Ortman + 48 33 844 73 73 +48 797 607 877 monika.ortman@polskapres.pl Oświęcim
Anna Pająk +48 33 873 17 78 +48 607 449 869 anna.pajak@polskapress.pl Wadowice